550 m2’lik kapalı alanda siz değerli müşterilerimizin ürettiği ürünlere ISO 11135 standardına uygun bir şekilde sterilizasyon hizmeti verilmektedir. 4 palet kapasiteli Fransız MDS firmasına ait cihaz ile güvenli sterilizasyon hizmeti sunulmaktadır. Cihazdan bağımsız bir ön şartlandırma odası sayesinde ürünlerin en uygun koşullarda sterilizasyona girmesi sağlanmaktadır. Her sterilizasyon döngüsü sonrasında biyolojik indikatör kontrolleri yapılmaktadır. Döngü sonlarında 2 tekrarlı azot ve 3 tekrarlı %100 taze hava ile durulama yapılmaktadır. Atık etilen oksit scrubber (yıkama) ünitesinde depolanmakta ve doğaya zarar vermeden bertaraf edilmektedir.

Sterilizasyon sonrasında %100 (Her 6 dakikada 1 içerdeki hava tamamen yenilenmektedir) taze hava ile beslenen bekleme alanında ürünleriniz sizin tarafınızdan teslim alınana dek güvenle muhafaza edilmektedir.

Sterilizasyon döngüleri sonrasında sizlerle detaylı sterilizasyon raporları paylaşılmakta, ürün adı, adedi ve lot bilgilerini içerir sertifika hazırlanmaktadır. Tüm raporlamalar Türkçe-İngilizce olarak yapılmaktadır.

Rutin sterilizasyon hizmetine başlamadan önce etilen oksit sterilizasyon validasyonunu yaptırmak için lütfen tıklayınız.

Teslimat Süresi

Ürün miktarına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Start typing and press Enter to search